Szpital w Łasku - oficjalna strona - Poradnie specjalistyczne

Poradnie specjalistyczne

Rejestracja Przychodni Specjalistycznej

Pacjenci rejestrujący się w Przychodni Specjalistycznej mają możliwość rejestracji drogą mailową, poprzez zakładkę na stronie internetowej e-rejestracji.

Niestety, nasi pacjenci nadal najchętniej wybierają tradycyjną rejestrację-
osobiście lub telefonicznie.

Przypominamy, przy rejestracji pacjent jest zobowiązany przedstawić:

• dowód osobisty
skierowanie do poradni specjalistycznej.

Zgłoszenia przyjmowane są codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-18.00

Telefoniczne zgłoszenia przyjmowane są pod numerami telefonów:

•   (43) 676 10 11

•  (43) 675 55 55 wew. 501

w ustalonych dniach i godzinach.

Zachęcamy wszystkich pacjentów do rejestracji on- line.

Poradnie specjalistyczne wchodzące w skład Przychodni Specjalistycznej są czynne w dniach i godziach ustalonych dla poszczególnych poradni.

Poradnie udzielają świadczeń zdrowotnych, które obejmują swoim zakresem świadczenia podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnejm, w warunkach ambulatoryjnych lub domowych, w miejscu zamieszkania lub pobytu osoby potrzebującej tych świadczeń.

Zadaniem Przychodni Specjalistycznej jest zapewnienie uzupełniających świadczeń profilaktyczno-leczniczych w reprezentowanych specjalnościach w formie opieki ambulatoryjnej.

Do zadań Przychodni należy w szczególności:

1. Udzielanie indywidualnych świadczeń profilaktycznych uzupełniających świadczenia POZ
  2. Udzielanie indywidualnych świadczeń konsultacyjnych na zlecenie lekarzy POZ oraz innych lekarzy ubezpiczenia zdrowotnego.
  3. Leczenie specjalistyczne poszpitalne
  4. Wniskowanie w sprawach zopatrzenia w środki pomocnicze i przedmioty ortopedyczne.
  5. Kierowanie na konsultacje specjalistyczne, leczenie szpitalne, leczenie uzdrowiskowe lub rehabilitację leczniczą.
  6. Orzekanie o stanie zdrowia w zakresie określonym w ustawie.