Szpital w Łasku - Szpital w Łasku – nowe perspektywy zdrowotne !
 
Szpitale Powiatowe Sp. z o.o.
Szpital w Łasku
ul. Warszawska 62A, 98-100 Łask
tel. 43 675 21 92, fax 43 676 11 99

 

 

 
slide

WYRÓŻNIENIE NA X FORUM RYNKU ZDROWIA

Z wielką przyjemnością chcemy poinformować, iż 23-24 października 2014r na X Forum Rynku Zdrowia organizowanym w Warszawie zostali zaproszeni Prezes Centrum Dializa Sp. z o. o. Pan Jacek Nowakowski oraz Starosta Łaski Pan Cezary Gabryjączyk. Była to dwudniowa debata o aktualnej sytuacji na rynku zdrowia oraz przyszłości systemu ochrony zdrowia w Polsce. Pan Prezes oraz Pan Starosta zostali zaproszeni...

Czytaj więcej...
slide

Nowa inwestycja – pracownia kardiologii inwazyjnej

Osiągnęliśmy zamierzony cel- w Centrum Dializa Szpital w Łasku powstała pracownia hemodynamiki ( kardiologii inwazyjnej). Umożliwi to pacjentom z naszego rejonu łatwiejszy i szybszy dostęp do diagnostyki i leczenia inwazyjnego choroby niedokrwiennej serca. ” To wielki sukces łaskiego szpitala. Dzięki kardiologii inwazyjnej pacjenci z zawałami serca będą mieli najwyższy standard usług medycznych. Nowa pracownia w połączeniu z oddziałem kardiologii i...

Czytaj więcej...
slide

Wielkie otwarcie Pracowni Hemodynamiki

Oficjalne otwarcie Pracowni Hemodynamiki w łaskim szpitalu za nami. W czwartek 30 października 2014 roku uroczystym przecięciem wstęgi Prezes Centrum Dializa Sp. z o.o. Pan Jacek Nowakowski i Starosta Łaski Pan Cezary Gabryjączyk zainaugurowali nowy etap łaskiej kardiologii W uroczystym otwarciu Pracowni Hemodynamiki udział wzięli przedstawiciele spółki Centrum Dializa, pracownicy szpitala, władze samorządowe oraz pacjenci. Gości powitał i spotkanie prowadził Dyrektor...

Czytaj więcej...
slide

Forum Ekonomiczne – wzorcowy łaski szpital

W panelu „Restrukturyzacja szpitali powiatowych” podczas XXIV Międzynarodowego Forum Ekonomicznego i VIII Forum Regionów przekształcenia w szpitalu w Łasku uznane zostały za wzorcowe. W Krynicy-Zdroju 4 września zakończyło się XXIV Forum Ekonomiczne – największa konferencja gospodarcza w Europie Środkowej i Wschodniej. Do górskiego uzdrowiska przyjechało w tym roku 3 tysiące gości - liderów życia politycznego, gospodarczego i społecznego...

Czytaj więcej...

Szpital w Łasku – nowe perspektywy zdrowotne !

    Szpital w Łasku pragnie poinformować, że wygrał konkurs ofert zorganizowany przez Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia, na świadczenia w Zakładzie Pielęgnacyjno- Opiekuńczym. Dzięki temu, w ramach nowego kontraktu, stanie się możliwe bezpłatne korzystanie z całodobowych świadczeń zdrowotnych.

    Warto nadmienić, iż posiadamy nowy, wyremontowany oddział, na którym znajdują się nowe łóżka z pełną regulacją elektryczną, oraz wysokiej klasy sprzęt medyczny. Oddział przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Pokoje posiadają komfortowe łazienki oraz istnieje miejsce wydzielone dla osób odwiedzających. Ponadto oddział ma być dalej modernizowany i przystosowywany dla pacjentów.

    Przede wszystkim w ramach kontraktu, pomocą zostaną objęte osoby przewlekle chore oraz te, które odbyły leczenie szpitalne i mają ukończony proces diagnozowania, leczenia operacyjnego lub intensywnego leczenia zachowawczego, a ich stan zdrowia nie wymaga już dalszej hospitalizacji. Takie czynniki jak : zły stan zdrowia, określony stopień niepełnosprawności powodują, że Szpital w Łasku staje się doskonałą i często jedyną alternatywą, podczas gdy naturalne środowisko domowe okazuje się być niedostosowane do aktualnych potrzeb pacjenta. Przykładem może być brak odpowiedniego łóżka, czy określonego sprzętu medycznego, co niekorzystnie wpływa na komfort życia chorego.

    Szpital to miejsce, którego głównym celem jest ratowanie życia ludzkiego za wszelką cenę. Lekarze, pielęgniarki oraz inne osoby związane z placówką, wspólnie pracują na sukces Szpitala. Świadczą o tym przede wszystkim : stałe podnoszenie kwalifikacji oraz doskonalenie umiejętności w praktyce.

    Osoby wymagające stałej kontroli i pielęgnacji, traktowane są zawsze indywidualnie z należytym szacunkiem i dbałością. 

    Szpital w Łasku daje możliwość skorzystania z usług medycznych, zarówno w ramach kontraktu, jak i komercyjnie (pobyty okresowe, czasowe, weekendowe) w przypadku braku miejsc.

    Oprócz tego, Zakład Pielęgnacyjno- Opiekuńczy gwarantuje profesjonalną rehabilitację chorych, współpracę z psychologiem oraz terapię zajęciową.

    Centrum Dializa Sp. z o.o. kolejny raz wykazała się doskonałym zmysłem organizacyjnym i strategicznym. Dzięki podjętym działaniom, zyskają nie tylko pacjenci, ale także pracownicy. Kolejne kontrakty generują dodatkowe miejsca pracy.

 

    Doskonałą informacją jest fakt, iż przyjęcia pacjentów do Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego nastąpią już od dnia 01.07.2017 r.

    W ślad za naszym mottem : „Jesteśmy blisko, gdy tego potrzebujesz” szpital dołoży wszelkich starań, aby jeszcze więcej osiągnąć i odnieść jeszcze większe sukcesy w świadczeniu usług medycznych!

 

 

                                                                           Klaudia Markot-Fedeczko

Kontakt

Szpitale Powiatowe Sp. z o.o.
Szpital w Łasku
ul. Warszawska 62A, 98-100 Łask
tel. 43 675 21 92, fax 43 676 11 99
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Licznik odwiedzin

1684801
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Wszyskie
454
736
2319
15456
1684801

Twój IP: 3.235.159.8
Dziś: