Szpital w Łasku - Szpital w Łasku – nowe perspektywy zdrowotne !

Szpital w Łasku – nowe perspektywy zdrowotne !

Szpital w Łasku pragnie poinformować, że wygrał konkurs ofert zorganizowany przez Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia, na świadczenia w Zakładzie Pielęgnacyjno- Opiekuńczym. Dzięki temu, w ramach nowego kontraktu, stanie się możliwe bezpłatne korzystanie z całodobowych świadczeń zdrowotnych.

Warto nadmienić, iż posiadamy nowy, wyremontowany oddział, na którym znajdują się nowe łóżka z pełną regulacją elektryczną, oraz wysokiej klasy sprzęt medyczny. Oddział przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Pokoje posiadają komfortowe łazienki oraz istnieje miejsce wydzielone dla osób odwiedzających. Ponadto oddział ma być dalej modernizowany i przystosowywany dla pacjentów.

Przede wszystkim w ramach kontraktu, pomocą zostaną objęte osoby przewlekle chore oraz te, które odbyły leczenie szpitalne i mają ukończony proces diagnozowania, leczenia operacyjnego lub intensywnego leczenia zachowawczego, a ich stan zdrowia nie wymaga już dalszej hospitalizacji. Takie czynniki jak : zły stan zdrowia, określony stopień niepełnosprawności powodują, że Szpital w Łasku staje się doskonałą i często jedyną alternatywą, podczas gdy naturalne środowisko domowe okazuje się być niedostosowane do aktualnych potrzeb pacjenta. Przykładem może być brak odpowiedniego łóżka, czy określonego sprzętu medycznego, co niekorzystnie wpływa na komfort życia chorego.

Szpital to miejsce, którego głównym celem jest ratowanie życia ludzkiego za wszelką cenę. Lekarze, pielęgniarki oraz inne osoby związane z placówką, wspólnie pracują na sukces Szpitala. Świadczą o tym przede wszystkim : stałe podnoszenie kwalifikacji oraz doskonalenie umiejętności w praktyce.

Osoby wymagające stałej kontroli i pielęgnacji, traktowane są zawsze indywidualnie z należytym szacunkiem i dbałością.

Szpital w Łasku daje możliwość skorzystania z usług medycznych, zarówno w ramach kontraktu, jak i komercyjnie (pobyty okresowe, czasowe, weekendowe) w przypadku braku miejsc.

Oprócz tego, Zakład Pielęgnacyjno- Opiekuńczy gwarantuje profesjonalną rehabilitację chorych, współpracę z psychologiem oraz terapię zajęciową.

Centrum Dializa Sp. z o.o. kolejny raz wykazała się doskonałym zmysłem organizacyjnym i strategicznym. Dzięki podjętym działaniom, zyskają nie tylko pacjenci, ale także pracownicy. Kolejne kontrakty generują dodatkowe miejsca pracy.

Doskonałą informacją jest fakt, iż przyjęcia pacjentów do Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego nastąpią już od dnia 01.07.2017 r.

W ślad za naszym mottem : „Jesteśmy blisko, gdy tego potrzebujesz” szpital dołoży wszelkich starań, aby jeszcze więcej osiągnąć i odnieść jeszcze większe sukcesy w świadczeniu usług medycznych!

Klaudia Markot-Fedeczko

1993782