Szpital w Łasku - Inwestycje w szpitalu w 2019 roku
 
Szpitale Powiatowe Sp. z o.o.
Szpital w Łasku
ul. Warszawska 62A, 98-100 Łask
tel. 43 675 21 92, fax 43 676 11 99

 

 

 
slide

WYRÓŻNIENIE NA X FORUM RYNKU ZDROWIA

Z wielką przyjemnością chcemy poinformować, iż 23-24 października 2014r na X Forum Rynku Zdrowia organizowanym w Warszawie zostali zaproszeni Prezes Centrum Dializa Sp. z o. o. Pan Jacek Nowakowski oraz Starosta Łaski Pan Cezary Gabryjączyk. Była to dwudniowa debata o aktualnej sytuacji na rynku zdrowia oraz przyszłości systemu ochrony zdrowia w Polsce. Pan Prezes oraz Pan Starosta zostali zaproszeni...

Czytaj więcej...
slide

Nowa inwestycja – pracownia kardiologii inwazyjnej

Osiągnęliśmy zamierzony cel- w Centrum Dializa Szpital w Łasku powstała pracownia hemodynamiki ( kardiologii inwazyjnej). Umożliwi to pacjentom z naszego rejonu łatwiejszy i szybszy dostęp do diagnostyki i leczenia inwazyjnego choroby niedokrwiennej serca. ” To wielki sukces łaskiego szpitala. Dzięki kardiologii inwazyjnej pacjenci z zawałami serca będą mieli najwyższy standard usług medycznych. Nowa pracownia w połączeniu z oddziałem kardiologii i...

Czytaj więcej...
slide

Wielkie otwarcie Pracowni Hemodynamiki

Oficjalne otwarcie Pracowni Hemodynamiki w łaskim szpitalu za nami. W czwartek 30 października 2014 roku uroczystym przecięciem wstęgi Prezes Centrum Dializa Sp. z o.o. Pan Jacek Nowakowski i Starosta Łaski Pan Cezary Gabryjączyk zainaugurowali nowy etap łaskiej kardiologii W uroczystym otwarciu Pracowni Hemodynamiki udział wzięli przedstawiciele spółki Centrum Dializa, pracownicy szpitala, władze samorządowe oraz pacjenci. Gości powitał i spotkanie prowadził Dyrektor...

Czytaj więcej...
slide

Forum Ekonomiczne – wzorcowy łaski szpital

W panelu „Restrukturyzacja szpitali powiatowych” podczas XXIV Międzynarodowego Forum Ekonomicznego i VIII Forum Regionów przekształcenia w szpitalu w Łasku uznane zostały za wzorcowe. W Krynicy-Zdroju 4 września zakończyło się XXIV Forum Ekonomiczne – największa konferencja gospodarcza w Europie Środkowej i Wschodniej. Do górskiego uzdrowiska przyjechało w tym roku 3 tysiące gości - liderów życia politycznego, gospodarczego i społecznego...

Czytaj więcej...

Inwestycje w szpitalu w 2019 roku

          Inwestycje zapoczątkowane z chwilą przejęcia szpitala przez Spółkę „Szpitale Powiatowe” trwają nadal. Po zakończonym remoncie laboratorium, klatek schodowych i ciągów komunikacyjnych w 2019 roku dokonano remontu kolejnych pomieszczeń.

 

         Całościowo wyremontowany i dostosowany do wymagań wynikających z rozporządzenia Ministra Zdrowia został Oddział Rehabilitacji mieszczący się na IV piętrze budynku głównego szpitala. Wszystkie sale zostały odnowione, na salach i korytarzach została położona terakota , stworzona została sala do zabiegów fizjoterapeutycznych zapewniająca pacjentom komfort podczas wykonywania ćwiczeń. Pomieszczenie w którym wykonywane są zabiegi światłolecznictwa i elektrolecznictwa rozdzielono boksami Zostało wydzielone pomieszczenie porządkowe i brudownik. Wszystkie sale dla pacjentów są dwułóżkowe, wyposażone w telewizory LED.

 

Kolejne wyremontowane pomieszczenie to Pracownia Patomorfologii mieszcząca się na parterze szpitala, która została odmalowana, zmienione zostały blaty i meble w pomieszczeniach badań histopatologicznych. Zarówno Oddział Rehabilitacji jak i Pracownia Patomorfologii została poddana ocenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Łasku oraz ocenie Starostwa Powiatowego Łasku. Wynik przeprowadzonej kontroli przez wskazane instytucje był pozytywny.

 

Do końca 2019 r. zakończony zostanie również remont Bloku operacyjnego oraz Oddziału Pediatrii. Na Bloku Operacyjnym zostało wykonane malowanie pomieszczeń, wymienione zostały meble w pomieszczeniach, dokonano remontu sanitariatów znajdujących się na bloku oraz odświeżono sale operacyjne i wymieniono stół operacyjny.

 

Na Oddziale Pediatrii dokonano drobnych remontów związanych z bieżącą działalnością oddziału.

 

Do Pracowni Endoskopowej zakupiono nowy kolonoskop, pozwalający na wykonywanie badań. W chwili obecnej w pracowni endoskopowej znajduje się nowy kolonoskop oraz gastroskop, dzięki czemu pacjenci mogą mieć wykonane badania endoskopowe na sprzęcie wysokiej klasy.

 

Oprócz wymienionych remontów cały czas trwają naprawy związane z bieżąca działalnością szpitala. Mamy nadzieję, że zmiany jakie zostały dokonane wpłyną na poprawę jakości świadczonych usług medycznych oraz zostaną pozytywnie odebrane przez naszych pacjentów.

 

Wszystkie remonty są wykonywane przez pracowników Działu Technicznego naszego szpitala który z pełną starannością i zaangażowaniem wykonuje powierzone obowiązki, za co w imieniu Zarządu Spółki, Dyrekcji i pracowników szpitala bardzo dziękujemy.

 

Przed nami kolejny rok i kolejne remonty, o których będziemy informować na naszej stronie.

Kontakt

Szpitale Powiatowe Sp. z o.o.
Szpital w Łasku
ul. Warszawska 62A, 98-100 Łask
tel. 43 675 21 92, fax 43 676 11 99
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Licznik odwiedzin

1747921
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Wszyskie
554
467
1021
11128
1747921

Twój IP: 3.239.109.55
Dziś: