Szpital w Łasku - Oddziały dziecięce

Oddziały dziecięce

Szanowni Państwo chcemy Państwa zachęcić do korzystania u usług naszej placówki w zakresie świadczeń udzielanych najmłodszym pacjentom. W strukturze Szpitala w Łasku działają Oddziały Pediatryczny oraz Chirurgii dla dzieci.

Oddział Pediatryczny realizuje świadczenia w zakresie:

- chorób alergicznych u dzieci i młodzieży do 18 roku życia

-ocenę stanu zdrowia u dziecka z niepokojącymi dolegliwościami w związku z przechorowaniem COVID-19

- diagnostykę bólów brzucha

- choroby przebiegające z przedłużającym się kaszlem

- moczenie nocne

- inne problemy zdrowotne u dzieci i młodzieży wymagające szybkiej i pogłębionej diagnostyki.

Oddział dysponuje pojedynczymi salami z pełnym węzłem sanitarnym (toaleta, prysznic – dla mniejszych dzieci wanienka do mycia) do dyspozycji dziecka wraz z opiekunem.

Szczegółowe informacji dotyczące przyjęcia do szpitala udzielane są pod numerem tel. 43/675-55-55 w. 374

Oddział Chirurgii dla dzieci realizuje świadczenia w zakresie:

- małej chirurgii;

- chirurgii podstawowej (przepukliny, wodniaki jąder, niezstąpienie jąder, stulejki, zapalenie wyrostka robaczkowego i inne ostre choroby przewodu pokarmowego);

- złamań kości długich, zwłaszcza kończyn górnych ( nastawienia nieoperacyjne) ;

- leczenie oparzeń z przeszczepami skóry włącznie, u dzieci nie wymagających pobytu w oddziale intensywnej opieki medycznej.

Szczegółowe informacji dotyczące przyjęcia do szpitala udzielane są pod numerem tel. 43/675-55-55 w. 272

Zarówno w Oddziale Pediatrycznym jak i Chirurgii dla dzieci istnieje możliwość pobytu opiekuna wraz z dzieckiem na osobnym łóżku. Staramy się aby pobyt najmłodszych dzieci w szpitalu przebiegał w przyjaznej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego szpitala.

1971825
Wszyskie