Szpital w Łasku - Laboratorium

Laboratorium

Laboratorium znajduje się w na pierwszym piętrze budynku głównego Szpitala.

Kierownik: mgr Elżbieta Wejman-Kwiatkowska

Kontakt:

Serologia: wew.367

Pozostałe:wew.370

Laboratorium oferuje badania diagnostyczne w następujących zakresie:

hematologia

koaguologia

biochemia

badania hormonów

analityka ogólna

diagnostyka WZW

serologia grup krwi

mikrobiologia

Laboratorium świadczy usługi każdemu pacjentowi bez wstępnych zapisów. Personel Laboratoryjny charakteryzuje się wysokimi kwalifikacjami zawodowymi oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Pracownie posiadaję nowoczesny sprzęt laboratoryjny, każdy aparat posiada Certyfikat Jakości. Laboratorium uczestniczy w comiesięcznej kontroli jakości zewnątrzlaboratoryjnej powszechnej i centralnej prowadzonej przez Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi, którego kierownikem jest Prof. Brzeziński. Dzięki tej kontroli posiadamy od wielu lat certyfikat jakości badań, co jest jednoznaczne z wysoką dokładnością wykonywanych badań.

Pracownia Diagnostyki Laboatoryjnej przy Szpitalu w Łasku pobiera materiał biologiczny od pacjentów do badań od 7:30 - 9:30 od poniedziałku do piątku.

Wydawanie wyników badań od godziny 13:00 - 14:30.

Po godzinie 15:35 do 8:00 Laboratoruim pełni dyżur i wykonuje badania w trybie "cito" przez całą dobę.