23 czerwca 2026 r. przeprowadzono pierwszy częściowy odbiór robót budowlanych przez Inspektora Nadzoru, realizowanych w ramach projektu pn. „Termomodernizacja budynków Szpitala Powiatowego w Łasku”.
Odbiorem objęto prace wykonane w segmencie B, w tym:
✅ malowanie elewacji,
✅ malowanie parapetów zewnętrznych, rur spustowych i rynien,
✅ wymianę stolarki okiennej w pomieszczeniach piwnicznych,
✅ wykonanie robót towarzyszących oraz uporządkowanie terenu.
W odbiorze uczestniczyli przedstawiciele Zamawiającego i Wykonawcy, Inspektor Nadzoru, Projektant, a także Starosta Powiatu Łaskiego Piotr Wołosz.
To kolejny ważny etap inwestycji, której celem jest poprawa efektywności energetycznej, estetyki oraz warunków funkcjonowania Szpitala Powiatowego w Łasku.
Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszy Europejskich dla Łódzkiego.


